ECA Kombi Isıtmıyor

ECA kombi ısıtmıyor başlığı altında bu sorunu daha detaylı bir şekilde incelemek istiyoruz. Kombi kullanımında hataların yapılması ve düzenli bakım hizmeti alınmaması durumunda bu tür sorunlar meydana gelebiliyor. Fakat merak etmeyin ECA servis ekibi her daim yanınızda ve ürünlerinizi eski sağlıklı haline kavuşturmak adına sizlere hizmet veriyor olacaktır.

  • Petekleri kontrol etmeyi denediniz mi? Havasını almak ve içeride biriken suyu boşaltmak, yapabileceğiniz en doğru müdahale olacaktır. Aslında bu müdahaleyi düzenli olarak yapmanız gerekiyor. aksi takdirde yüksek faturalar ile baş etmek durumunda kalacaksınız. Bu konuda tecrübe sahibi değilseniz eğer servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz.
  • Periyodik bakım hizmetleri içerisinde peteklerin bakımı da yer alıyor. Kombinin ısıtmaması sorunu kombiye bağlı bir problem değildir. Peteklerin düzenli olarak bakıma alınması gerekiyor, aksi takdirde petekler ısınmıyor problemini yıl içerisinde çok daha sık yaşayacaksınız. ECA servis ekipleri bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır görünüyor ve taleplerinizi bekliyorlar.

No Comments

Leave a Reply

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com