ECA Kombi Işık Yanmıyor

Kombiye elektrik gelip gelmediğini kontrol ederek başlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki diğer teknolojik ürünlere elektrik geliyorsa eğer elektrik aksamında bir sorun olmadığını tespit etmiş olacağız. Bu durumda yalnızca kombiye odaklanmak gerekiyor.

ECA Kombi Işık Yanmıyor Neden?

Elektrik sorunu yoksa eğer ana kart arızası gündeme taşınacaktır ve bu ciddi bir sorun. Ana kart ile ilgili bir problem varsa eğer burada doğrudan ECA servis ekiplerini aramak durumundasınız. Ekipler hızlı bir şekilde yaşam alanlarınızı ziyaret edecek ve değişim ya da onarlım ile birlikte sorunu çözecektir.

Merak etmeyin gayet uygun fiyatlar ile servis hizmeti alacak ve kombilerinizden verim elde etmeye devam ediyor olacaksınız. Servis çağırmadan önce neler yapabileceğinize hep birlikte göz attık ancak elektrik aksamı ile ilgili bir sorun yoksa sizin yapabileceğiniz çok fazla bir şey bulunmuyor.

İşi profesyonellere devretmek her zaman için daha doğru olacaktır. ECA markasının servis ekipleri bu konuda gayet başarılı ve zaten hizmet aldığınızda bunu sizler de fark ediyor olacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

ECA kombi işık yanmıyor ne yapabilirim?

ECA kombi işık yanmıyorsa, birkaç şeyi kontrol etmek gerekebilir. Öncelikle kombinin elektrik prizine doğru şekilde takılıp takılmadığını kontrol edin. Daha sonra kombinin gaz valfi açık mı kapalı mı olduğunu kontrol edin. Eğer gaz valfi kapalıysa, açmanız gerekebilir. Ayrıca kombinin sigortalarını da kontrol edin ve eğer sigortalar atılmışsa yenileriyle değiştirin. Bu adımları uyguladıktan sonra kombi hala çalışmıyorsa, profesyonel bir teknisyen çağırmak en uygun seçenek olacaktır.

ECA kombi neden çalışmıyor?

ECA kombi çalışmıyorsa, birkaç nedeni olabilir. Öncelikle kombinin doğru şekilde takılıp takılmadığını kontrol edin. Daha sonra gaz valfinin açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer gaz valfi kapalıysa, açmanız gerekebilir. Ayrıca kombinin sigortalarını kontrol edin ve eğer sigortalar atılmışsa yenileriyle değiştirin. Kombi hala çalışmıyorsa, termostatın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Termostat çalışıyorsa ancak kombi hala çalışmıyorsa, profesyonel bir teknisyen çağırmak en uygun seçenek olacaktır.

ECA kombi gaz almıyor ne yapabilirim?

ECA kombi gaz almıyorsa, gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer gaz vanası kapalıysa, açmanız gerekebilir. Ayrıca kombinin gaz hattının tıkalı olup olmadığını kontrol etmek için bir gaz kaçağı dedektörü kullanabilirsiniz. Gaz hattının tıkalı olduğunu fark ederseniz, gaz hattının açılması için profesyonel bir teknisyen çağırmalısınız. Kombi hala gaz almıyorsa, gaz valfının bozulmuş olabileceğini veya diğer mekanik problemlerin oluşabileceğini düşünebilirsiniz. Bu durumda da profesyonel bir teknisyen çağırmak en uygun seçenek olacaktır.

Yorum yapın

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com Cozum10.com