Eca Kombi Error 21

Kombilerin arızalı olduğu hallerde insanların büyük sıkıntılar çektiğini söylemek mümkündür. Eca; kombi ürünlerinin kalitesiyle ortaya çıkmaktadır. Ancak, her üründe olduğu gibi Eca kombilerinde de zaman içerisinde birtakım sorunlar yaşanmaktadır.

Bu noktada, Eca kombi kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlardan birisinin Eca kombi error 21 olduğunu söyleyebiliriz. Bu hata kodunun ne olduğunun anlaşılması ve sorunun çözülmesi adına vakit kaybetmeden Eca kombi servisi ile iletişim kurulmalıdır.

Eca Kombi Error 21 Nedir?

Eca kombi error 21; düşük su basınç arızası olarak bilinmektedir. Sistem su basıncının düşük olduğunu belirten bir sorundur. Bir başka deyişle, kombinin suya ihtiyacı olduğunu anlatmaya çalışmaktadır. Bu noktada, Eca kombi error 21 hatasının meydana geldiği hallerde, sistem su basıncının 0.8 barın altında olduğunu söylemek mümkündür. Bu gibi hallerde, sistem bloke olmaktadır. En kısa şekilde anlatmak gerekirse, kombi çalışmaz.

Eca kombi error 21 sorununun çözülmesi için vakit kaybetmeden tesisata su basmak gerekmektedir. Buna ek olarak,

Eca kombinin sağ altında monteli durumda bulunan siyah doldurma musluğunun sola çevrilmesi tavsiye edilmektedir. Bu bağlamda, tesisata 1.5 bar kadar su basılmalıdır. Bu uygulamanın yapılmasının ardından sorunun çözüleceğini ifade etmek gerekir. Düzelme olmadığı takdirde ise resetleme işlemi yapılmalıdır.

Sorunun resetleme işleminin ardından da devam ettiği hallerde ise kesinlikle Eca kombi servisi ile irtibat kurulmalıdır.

Yorum yapın

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com Cozum10.com