ECA Kombi LE Hatası

ECA kombi LE hatası üzerine konuşacağız. Muslukları kontrol ederek başlayabilirsiniz. Musluktan az su akıyorsa eğer bu bir sorun anlamına geliyor ve musluk ağzında yer alan filtrenin acilen temizlenmesi gerekiyor. Isı sensör arızası ile birlikte gaz valfi arızası da yine bu arıza kodunu karşınıza çıkartıyor olacaktır.

Eca kombi kullanıcıları bu tür sorunlar ile karşı karşıya geldiklerinde kendi başlarına müdahale etmek istiyor ancak bunun hatalı bir durum olduğunu belirtmek isteriz. Ne yazık ki bu tür sorunlarda sizlerin yapacağı müdahale yeterli olmayacaktır. Daha da önemlisi kombilerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

ECA servis ekiplerini aramaktan çekinmeyin. Ekipler kombilerinizi inceliyor ve sorunun ne olduğunu en hızlı şekilde tespit ediyorlar. Merak etmeyin çözüm üretmek çok da zor değil ve bu konuda ne denli profesyonel olduklarını sizler de göreceksiniz. Yeni dönemde çok daha başarılı bir kadro yaratıldı ve hizmet alan kimselerin yorumlarına göz atacak olursanız eğer ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız.

No Comments

Leave a Reply

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com