ECA Kombi L4 Hatası

Gaz problemi ile birlikte ECA kombi L4 hatası ile karşı karşıya geleceksiniz. Kombi gaz vanasını kontrol etmeyi denediniz mi? İlk etapta resetleme işlemi de yapabilirsiniz. Resetleme işlemine rağmen sorun devam ediyorsa vananın açık olup olmadığına bakın. Açık ise mekanik bir sorun söz konusudur ve ECA servisi ekiplerini aramanız gerekecektir.

Gaz valfi arızalı olduğu durumlarda kombiniz ateşleme yapmaz ve bu durumda tek başınıza müdahale etmek de doğru olmayacaktır. Hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerinden yardım alabilir ve sorunu kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Merak etmeyin yüksek ramlar ödeyeceğiniz bir sorun değildir.

ECA servis ekipleri deneyim sahibi kadrosu ile birlikte sorunu en hızlı ve en doğru şekilde giderecektir. Sorunun altında yatan nedenleri de yine bu ekip aracılığı ile öğrenebilir ve kullanım konusunda daha hassas bir tutum sergileyebilirsiniz. Kombilerinizin gayet komplike ürünler olduğunu belirtmek isteriz ve kullanım hatası da ne yazık ki sorunlara sebebiyet verebiliyor.

No Comments

Leave a Reply

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com