ECA Kombi L2 Arızası

Kombileriniz ateşleme yapmadığı durumlarda ECA kombi I2 arızası ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu arıza kodu ile karşılaştığınızda gaz vanalarını kontrol edin. Komiye gaz geliyor ancak ateşleme yapmıyorsa bu durumda ECA servis ekiplerini aramanız gerekecektir.

Kombilerinizin yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmanızı bir kez daha tavsiye ediyoruz. Bu tür sorunların önüne geçmek adına düzeni bakım hizmeti almak büyük önem arz ediyor. Kombiler, diğer teknolojik ürünlere kıyasla daha komplike ve çok daha hassas ürünlerdir. Herhangi bir sorun yaşamamak adına bakım hizmetlerine her daim ihtiyacınız olacaktır.

Yukarıda bahis geçen sorunu tek başınıza çözmeniz tabii ki mümkün değil. En kısa süre içerisinde işi deneyimli personel kadrosuna bırakmak daha doğru olacaktır. İncelemeler yapılır ve sorunun altında yatan nedenler tek tek sizlere aktarılır. Endişe etmeyin gayet çözülebilir bir problem ve zaten servis ekipleri de bunun için var. Yüksek rakamlar ödemenizi gerektirecek bir sorun olmadığını da hatırlatmış olalım.

No Comments

Leave a Reply

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com