ECA Kombi Derece Yükselmiyor

Isıtma sağlandığı takdirde derecenin bir süre sonra düştüğünü fark edeceksiniz. Bunun bir sorun olmadığını ve normal bir durum olduğu gerçeğini kabul etmek gerekiyor. ECA kombi derece yükselmiyor başlığı atlında bu bilgiyi siz değerli ürün kullanıcıları ile de paylaşmak istedik.

Musluğu kapattığınızda derecenin düştüğünü fark edeceksiniz ve bazı kullanıcılar bunu da bir sorun gibi algılıyor. Az önce de ifade etmiştik, bu bir problem değil ve her kombi kullanıcısı aynı durum ile karşı karşıya gelecektir. Bunun dışında dereceyi ayarlamaya çalıştığınız anlarda ekranda herhangi bir şekilde seviye değişmiyorsa mekanik bir sorun söz konusu olabilir.

ECA servis ekiplerini aramanız çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır. Kombi içerisindeki herhangi bir parçada yaşanan sorun, kombiyi bütünüyle olumsuz etkiliyor. İlgili parçanın değiştirilmesi ya da onarımının yapılması ile birlikte sorun kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Merak etmeyin bunun için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok ve firma bu konuda gayet ılımlı bir tavra sahip durumda.

1 Comment

Leave a Reply

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com