ECA Kombi C37 Hatası

Kombi kullanıcılarının düzenli olarak kontrol etmesi gereken detaylardan biri de su basıncı seviyesi olacaktır. Bu değerin ideal seviyede olması için 1.5 bar’ı tercih etmek durumundasınız. ECA kombi c37 hatası da tam olarak buna karşılık geliyor ve bar seviyesi ayarlandığı takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

  • Kombilerinizin alt kısmında yer alan mavi renkli musluğu kullanarak bar seviyesini ideal şekilde ayarlayabilirsiniz. 1.5 bar seviyesine geldiği anda musluğu kapatabilirsiniz. Zaman zaman bunu kontrol etmek ve düzenlemek durumundasınız.
  • Birkaç kez aynı işlemi yaptığınız takdirde artık sizler de tecrübe sahibi olacak ve servis desteği almak zorunda kalmayacaksınız. Zaten servis ekibini çağıracağınız bir sorun olduğunu da düşünmüyoruz. Kombilerinizin analog ekranında bunun kontrolünü yapabileceğiniz bir alan yer alıyor. Seviye düşük olduğu durumlarda sizler de gerekli müdahaleyi yapabilir ve uygun seviyeye taşıyarak sorunu en kısa süre içerisinde çözümleyebilirsiniz. Üstelik gayet kolay ve kombileriniz için de gerekli bir müdahaledir.

ECA Servis Müşteri Hizmetleri


Eca Servis ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz.

Özel ECA Servis Merkezi

ECA Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Cozum10.com